Raumz

raumz
Movie Buff - 161 Film Ratings
Member Since: 02 May 2012
Location: Oxnard, CA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 31% Live Free or Die Hard (2007) - Rated 13 Nov 2021
28 1% The Den (2014) - Rated 13 Nov 2021
64 63% The Protector (2005) - Rated 12 Nov 2021
58 46% Ong-Bak: The Thai Warrior (2003) - Rated 12 Nov 2021
67 69% Top Secret! (1984) - Rated 11 Nov 2021
78 92% Airplane! (1980) - Rated 11 Nov 2021
42 17% The Happening (2008) - Rated 11 Nov 2021
35 5% Jumper (2008) - Rated 11 Nov 2021
43 19% Daybreakers (2010) - Rated 11 Nov 2021
62 59% Dave Made a Maze (2017) - Rated 11 Nov 2021