ravexave

ravexave
Movie Buff - 111 Film Ratings
Member Since: 19 Jan 2014
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 36% Look Who's Talking (1989) - Rated 19 Jan 2014
90 64% Man on the Moon (1999) - Rated 19 Jan 2014
80 29% The Idiots (1998) - Rated 19 Jan 2014
82 37% The Incredibles (2004) - Rated 19 Jan 2014
96 92% Inglourious Basterds (2009) - Rated 19 Jan 2014
90 64% The Aviator (2004) - Rated 19 Jan 2014
90 64% Sneakers (1992) - Rated 19 Jan 2014
90 64% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 19 Jan 2014
70 9% Kindergarten Cop (1990) - Rated 19 Jan 2014
81 36% S.W.A.T. (2003) - Rated 19 Jan 2014