ravprop

ravprop
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 24 Jan 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like movies based on books, I golf,

more Recent Ratings

95 70% Silicon Valley (2014) - Rated 23 Feb 2017
95 70% Nurse Jackie (2009) - Rated 23 Feb 2017
90 40% The Nice Guys (2016) - Rated 23 Feb 2017
95 70% High Crimes (2002) - Rated 25 Jan 2017
85 24% Bruce Almighty (2003) - Rated 25 Jan 2017
92 55% March of the Penguins (2005) - Rated 25 Jan 2017
90 40% The Magic of Belle Isle (2012) - Rated 25 Jan 2017
96 78% Olympus Has Fallen (2013) - Rated 25 Jan 2017
96 78% Now You See Me (2013) - Rated 25 Jan 2017
94 61% Lucy (2014) - Rated 25 Jan 2017