rayblay

rayblay
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 02 Jun 2013
Location: NY, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 90% Schindler's List (1993) - Rated 03 Jun 2013
80 68% Kramer vs. Kramer (1979) - Rated 03 Jun 2013
80 68% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 03 Jun 2013
70 30% The Adjustment Bureau (2011) - Rated 03 Jun 2013
70 30% Yes Man (2008) - Rated 03 Jun 2013
90 90% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 03 Jun 2013
75 48% Meet the Fockers (2004) - Rated 03 Jun 2013
80 68% Citizen Kane (1941) - Rated 03 Jun 2013
75 48% The Truman Show (1998) - Rated 03 Jun 2013
65 18% Ratatouille (2007) - Rated 03 Jun 2013