RayCriticker

raycriticker
Movie Buff - 133 Film Ratings
Member Since: 17 Dec 2020
Location: Hong Kong
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 2% Point Break (2015) - Rated 11 Jan 2021
80 28% Wonder Woman (2017) - Rated 11 Jan 2021
60 1% Wonder Woman 1984 (2020) - Rated 11 Jan 2021
78 14% Dante's Peak (1997) - Rated 27 Dec 2020
79 19% Planet Terror (2007) - Rated 27 Dec 2020
78 14% Daredevil (2003) - Rated 27 Dec 2020
86 81% The Devil's Advocate (1997) - Rated 27 Dec 2020
82 43% Suicide Squad (2016) - Rated 27 Dec 2020
79 19% 10 Things I Hate About You (1999) - Rated 27 Dec 2020
83 52% Twister (1996) - Rated 27 Dec 2020