rayray20

rayray20
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 24 Mar 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 32% The Killing of a Sacred Deer (2017) - Rated 14 May 2019
75 32% Ben-Hur (1959) - Rated 12 May 2019
65 8% Rumble in the Bronx (1995) - Rated 20 Apr 2019
90 79% Oldboy (2003) - Rated 20 Apr 2019
75 32% St. Vincent (2014) - Rated 13 Apr 2019
100 94% Süt kardesler (1976) - Rated 01 Apr 2019
75 32% 50 First Dates (2004) - Rated 01 Apr 2019
75 32% Misfits (2009) - Rated 01 Apr 2019
75 32% The Hurt Locker (2009) - Rated 01 Apr 2019
60 6% Bright (2017) - Rated 30 Mar 2019