rayzor21

rayzor21
Flick Fan - 43 Film Ratings
Member Since: 15 Aug 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 23% (500) Days of Summer (2009) - Rated 15 Aug 2015
90 38% Bridget Jones's Diary (2001) - Rated 15 Aug 2015
91 53% Gran Torino (2008) - Rated 15 Aug 2015
93 76% The Godfather (1972) - Rated 15 Aug 2015
94 86% When Harry Met Sally... (1989) - Rated 15 Aug 2015
91 53% 50/50 (2011) - Rated 15 Aug 2015
85 12% Take Me Home Tonight (2011) - Rated 15 Aug 2015
93 76% Sweet Land (2005) - Rated 15 Aug 2015
91 53% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 15 Aug 2015
91 53% Fried Green Tomatoes (1991) - Rated 15 Aug 2015