rblnv2

rblnv2
Flick Fan - 73 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2022
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 8% The Back-up Plan (2010) - Rated 26 Feb 2022
85 61% Shall We Dance? (2004) - Rated 26 Feb 2022
85 61% The Wedding Planner (2001) - Rated 26 Feb 2022
80 36% Antz (1998) - Rated 26 Feb 2022
70 8% Crazy, Stupid, Love (2011) - Rated 26 Feb 2022
90 81% Hook (1991) - Rated 26 Feb 2022
100 97% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 26 Feb 2022
85 61% Saving Private Ryan (1998) - Rated 26 Feb 2022
85 61% Schindler's List (1993) - Rated 26 Feb 2022
80 36% Ratatouille (2007) - Rated 22 Feb 2022