Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
rchlch

Movie Buff - 179 Film Ratings

Member Since: Aug 14, 2019

more Recent Ratings
81 58% Grimm (2011) - Aug 19, 2019
87 79% Strong Woman Do Bong-Soon (2017) - Aug 15, 2019
87 79% Rooftop Prince (2012) - Aug 15, 2019
99 96% Reply 1988 (2015) - Aug 15, 2019
78 40% Prosecutor Princess (2010) - Aug 15, 2019
76 32% Princess Hours (2006) - Aug 15, 2019
72 21% Personal Taste (2010) - Aug 15, 2019
75 28% Over the Rainbow (2006) - Aug 15, 2019
78 40% My Lovely Sam-Soon (2005) - Aug 15, 2019
73 23% My Girlfriend is a Gumiho (2010) - Aug 15, 2019