rcp yrt

rcp_yrt
Flick Fan - 43 Film Ratings
Member Since: 08 Nov 2012
Location: konya, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 20% G.O.R.A. (2004) - Rated 08 Nov 2012
90 62% Fikrimin ince gülü (1992) - Rated 08 Nov 2012
90 62% Duvar (1983) - Rated 08 Nov 2012
80 20% Davaro (1981) - Rated 08 Nov 2012
90 62% Davaci (1986) - Rated 08 Nov 2012
95 73% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 08 Nov 2012
85 40% Cicek abbas (1982) - Rated 08 Nov 2012
90 62% Black Swan (2010) - Rated 08 Nov 2012
80 20% Barda (2007) - Rated 08 Nov 2012
85 40% Arabesk (1989) - Rated 08 Nov 2012