rdamir82

rdamir82
Flick Fan - 96 Film Ratings
Member Since: 13 Jul 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 59% Children of Men (2006) - Rated 22 Jul 2018
80 34% Contact (1997) - Rated 22 Jul 2018
85 59% The Illusionist (2006) - Rated 22 Jul 2018
85 59% K-PAX (2001) - Rated 22 Jul 2018
80 34% Snatch (2000) - Rated 22 Jul 2018
80 34% Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Rated 22 Jul 2018
85 59% Shutter Island (2010) - Rated 22 Jul 2018
90 85% The Handmaid's Tale (2017) - Rated 22 Jul 2018
85 59% Moon (2009) - Rated 01 May 2018
80 34% Café Society (2016) - Rated 30 Dec 2016