rdmw12

rdmw12
Movie Buff - 262 Film Ratings
Member Since: 28 Apr 2013
Location: Bath, Somerset, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 19% La visita (1963) - Rated 27 Nov 2016
90 86% Design for Living (1933) - Rated 22 Nov 2016
70 40% Embrace of the Serpent (2015) - Rated 15 Jul 2016
65 29% Trouble Every Day (2001) - Rated 14 Jun 2016
90 86% A New Leaf (1971) - Rated 30 Apr 2016
70 40% Walk Hard: The Dewey Cox Story (2007) - Rated 30 Apr 2016
80 64% 35 Shots of Rum (2008) - Rated 30 Apr 2016
70 40% The Fog of War (2003) - Rated 28 Apr 2016
60 19% Wild Tales (2014) - Rated 23 Apr 2016
80 64% Dog Day Afternoon (1975) - Rated 11 Apr 2016