readerJ14

readerj14
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 05 Sep 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 40% Men in Black (1997) - Rated 05 Sep 2016
68 31% Bad Boys (1995) - Rated 05 Sep 2016
77 76% Independence Day (1996) - Rated 05 Sep 2016
68 31% Wild Wild West (1999) - Rated 05 Sep 2016
70 40% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 05 Sep 2016
60 13% I Am Legend (2007) - Rated 05 Sep 2016
20 2% Hancock (2008) - Rated 05 Sep 2016
60 13% Suicide Squad (2016) - Rated 05 Sep 2016
75 57% Alien (1979) - Rated 05 Sep 2016
75 57% The Princess Bride (1987) - Rated 05 Sep 2016