realitas

realitas
Movie Buff - 227 Film Ratings
Member Since: 01 Jan 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 95% Winter's Bone (2010) - Rated 28 Jan 2017
78 59% Bernie (2012) - Rated 06 Nov 2016
75 41% Bridge of Spies (2015) - Rated 06 Nov 2016
68 15% Short Term 12 (2013) - Rated 06 Nov 2016
73 31% American History X (1998) - Rated 05 Nov 2016
85 79% Eat Drink Man Woman (1994) - Rated 01 Jul 2016
75 41% Bronson (2009) - Rated 26 Jun 2016
85 79% How I Ended This Summer (2010) - Rated 26 Jun 2016
78 59% Tristram Shandy: A Cock and Bull Story (2005) - Rated 19 Feb 2016
87 84% The Spy Who Came in from the Cold (1965) - Rated 19 Feb 2016