realtortoise

realtortoise
Movie Buff - 250 Film Ratings
Member Since: 16 Jun 2012
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

66 41% The Revenant (2015) - Rated 28 Feb 2016
80 82% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 27 Feb 2016
74 58% Spotlight (2015) - Rated 27 Feb 2016
78 74% Room (2015) - Rated 27 Feb 2016
68 45% The Martian (2015) - Rated 23 Feb 2016
65 35% The Big Short (2015) - Rated 20 Feb 2016
85 92% Deadpool (2016) - Rated 12 Feb 2016
71 54% The Danish Girl (2015) - Rated 12 Feb 2016
67 42% The Visit (2015) - Rated 16 Jan 2016
68 45% Master of None (2015) - Rated 10 Jan 2016