rebircbus

rebircbus
Movie Buff - 117 Film Ratings
Member Since: 31 May 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 40% The Social Network (2010) - Rated 01 Dec 2017
90 70% Moneyball (2011) - Rated 01 Dec 2017
96 91% The King's Speech (2010) - Rated 01 Dec 2017
90 70% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 01 Dec 2017
90 70% Captain Phillips (2013) - Rated 01 Dec 2017
85 54% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 01 Dec 2017
85 54% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 01 Dec 2017
94 82% Popstar: Never Stop Never Stopping (2016) - Rated 05 Feb 2017
92 78% Zootopia (2016) - Rated 21 Jan 2017
75 29% The Other Dream Team (2012) - Rated 21 Jan 2017