rec33

rec33
Movie Buff - 372 Film Ratings
Member Since: 08 Feb 2019
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 59% Saving Private Ryan (1998) - Rated 05 Nov 2020
70 59% The Prestige (2006) - Rated 05 Nov 2020
82 96% Funny Games (1997) - Rated 25 Apr 2020
73 75% To Die For (1995) - Rated 23 Mar 2020
71 71% Border (2018) - Rated 17 Feb 2019
80 92% Dogville (2003) - Rated 08 Feb 2019
79 88% Breaking the Waves (1996) - Rated 08 Feb 2019
88 98% Climax (2018) - Rated 08 Feb 2019
80 92% Ahlat Agaci (2018) - Rated 08 Feb 2019
75 82% The Godfather: Part III (1990) - Rated 08 Feb 2019