redcard29

redcard29
Movie Buff - 288 Film Ratings
Member Since: 30 Jul 2012
Location: Poulsbo, WA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 29% World War Z (2013) - Rated 02 Aug 2013
92 86% Apocalypse Now (1979) - Rated 02 Aug 2013
84 42% Made in U.S.A. (1966) - Rated 18 Jan 2013
89 72% Le Doulos (1962) - Rated 18 Jan 2013
89 72% The Thief of Bagdad (1940) - Rated 18 Jan 2013
90 78% The Life and Death of Colonel Blimp (1943) - Rated 18 Jan 2013
86 57% I Know Where I'm Going! (1945) - Rated 18 Jan 2013
89 72% The Red Shoes (1948) - Rated 18 Jan 2013
78 17% The Tales of Hoffmann (1951) - Rated 18 Jan 2013
87 64% I Vitelloni (1953) - Rated 18 Jan 2013