Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
reddot

Flick Fan - 13 Film Ratings

Member Since: Mar 24, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
85 61% The Fifth Element (1997) - Mar 24, 2019
68 19% Driving Miss Daisy (1989) - Mar 24, 2019
80 42% The Count of Monte Cristo (2002) - Mar 24, 2019
80 42% Toy Story 2 (1999) - Mar 24, 2019
85 61% City of Angels (1998) - Mar 24, 2019
95 92% Caddyshack (1980) - Mar 24, 2019
95 92% Band of Brothers (2001) - Mar 24, 2019
80 42% Zoolander (2001) - Mar 24, 2019
55 11% Being John Malkovich (1999) - Mar 24, 2019
88 73% The Bank Job (2008) - Mar 24, 2019