Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
redfox156

Flick Fan - 27 Film Ratings

Member Since: Apr 9, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
Check out redfox156's...
72 31% Hell House LLC (2015) - Apr 12, 2020
84 66% Room (2015) - Apr 11, 2020
65 20% The Platform (2019) - Apr 11, 2020
81 61% The Farewell (2019) - Apr 09, 2020
89 92% Her (2013) - Apr 09, 2020
78 48% Saw (2004) - Apr 09, 2020
86 75% The Matrix (1999) - Apr 09, 2020
77 40% Total Recall (1990) - Apr 09, 2020
66 24% A Quiet Place (2018) - Apr 09, 2020
85 72% Get Out (2017) - Apr 09, 2020