redwingsh91

redwingsh91
Movie Buff - 260 Film Ratings
Member Since: 15 Oct 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

73 67% Tangled (2010) - Rated 23 Nov 2015
65 53% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 23 Nov 2015
59 43% Octopussy (1983) - Rated 23 Nov 2015
70 60% The Sum of All Fears (2002) - Rated 23 Nov 2015
71 63% (500) Days of Summer (2009) - Rated 23 Nov 2015
80 80% King Kong (2005) - Rated 23 Nov 2015
83 87% The Bridge on the River Kwai (1957) - Rated 23 Nov 2015
81 83% Kiki's Delivery Service (1989) - Rated 23 Nov 2015
63 50% X2: X-Men United (2003) - Rated 23 Nov 2015
74 69% You Only Live Twice (1967) - Rated 23 Nov 2015