Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
reelfilmer

Movie Buff - 248 Film Ratings

Member Since: Nov 29, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
Check out reelfilmer's...
68 32% Suspiria (2018) - Dec 05, 2020
73 47% Jacob's Ladder (1990) - Dec 05, 2020
75 61% Train to Busan (2016) - Dec 05, 2020
49 7% Insidious: The Last Key (2018) - Dec 05, 2020
65 26% Insidious: Chapter 2 (2013) - Dec 05, 2020
78 77% The Haunting of Hill House (2018) - Dec 05, 2020
74 53% Goodnight Mommy (2015) - Dec 05, 2020
70 37% The Conjuring 2 (2016) - Dec 05, 2020
58 14% Carrie (2013) - Dec 05, 2020
57 13% Before I Wake (2016) - Dec 05, 2020