reggiep33

reggiep33
Movie Buff - 384 Film Ratings
Member Since: 28 Jun 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 67% Beerfest (2006) - Rated 29 Jan 2014
60 40% Zero Dark Thirty (2012) - Rated 29 Jan 2014
70 67% Quantum of Solace (2008) - Rated 29 Jan 2014
60 40% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 29 Jan 2014
40 14% 50 First Dates (2004) - Rated 29 Jan 2014
75 81% Aziz Ansari: Buried Alive (2013) - Rated 29 Jan 2014
75 81% Louis C.K. Live at the Beacon Theatre (2011) - Rated 27 Jan 2014
60 40% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 27 Jan 2014
40 14% Death Race (2008) - Rated 13 Jan 2014
55 29% World War Z (2013) - Rated 13 Jan 2014