regis79

regis79
Movie Buff - 225 Film Ratings
Member Since: 20 Jul 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 76% The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Rated 04 Jan 2015
70 43% Lars and the Real Girl (2007) - Rated 04 Jan 2015
70 43% Identity (2003) - Rated 28 Dec 2014
66 31% 28 Days (2000) - Rated 28 Dec 2014
85 76% The Hunger Games (2012) - Rated 28 Dec 2014
40 4% Office Space (1999) - Rated 27 Dec 2014
70 43% Batman (1989) - Rated 27 Dec 2014
40 4% Songs from the Second Floor (2000) - Rated 27 Dec 2014
60 22% 3 Idiots (2009) - Rated 26 Dec 2014
90 94% Prisoners (2013) - Rated 23 Dec 2014