reidralston0

reidralston0
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 14 Dec 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 37% Blue Jasmine (2013) - Rated 14 Dec 2019
50 1% The Boy in the Striped Pajamas (2008) - Rated 14 Dec 2019
91 59% The Nice Guys (2016) - Rated 14 Dec 2019
96 78% Beasts of the Southern Wild (2012) - Rated 14 Dec 2019
95 74% We Need to Talk About Kevin (2011) - Rated 14 Dec 2019
89 47% La La Land (2016) - Rated 14 Dec 2019
85 26% The Incredibles (2004) - Rated 14 Dec 2019
92 64% Bridge of Spies (2015) - Rated 14 Dec 2019
90 53% Cinderella (1950) - Rated 14 Dec 2019
100 94% Short Term 12 (2013) - Rated 14 Dec 2019