Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
rejapoci

Movie Buff - 275 Film Ratings

Member Since: Sep 3, 2016

Location: Netherlands

more Recent Ratings
Check out rejapoci's...
20 1% Waitress (2007) - Oct 31, 2016
75 36% St. Elmo's Fire (1985) - Oct 15, 2016
80 52% The Breakfast Club (1985) - Oct 15, 2016
20 1% Breakfast at Tiffany's (1961) - Oct 15, 2016
20 1% Roman Holiday (1953) - Oct 15, 2016
85 68% Chasing Amy (1997) - Oct 15, 2016
85 68% Reality Bites (1994) - Oct 15, 2016
80 52% There's Something About Mary (1998) - Oct 15, 2016
75 36% Trainwreck (2015) - Oct 15, 2016
90 83% The Matrix (1999) - Oct 15, 2016