Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
rememberthis

Film Freak - 997 Film Ratings

Member Since: Jan 29, 2018

Location: UK

more Recent Ratings
Check out rememberthis's...
65 42% Red Dwarf (1988) - Jan 29, 2018
60 32% Kindergarten Cop (1990) - Jan 29, 2018
70 57% The Hunt for Red October (1990) - Jan 29, 2018
60 32% Home Alone (1990) - Jan 29, 2018
60 32% Gremlins 2: The New Batch (1990) - Jan 29, 2018
100 99% Goodfellas (1990) - Jan 29, 2018
60 32% Ghost (1990) - Jan 29, 2018
60 32% Die Hard 2 (1990) - Jan 29, 2018
70 57% The Wolf of Wall Street (2013) - Jan 29, 2018
70 57% Hanna (2011) - Jan 29, 2018