reneesanborn

reneesanborn
Movie Buff - 347 Film Ratings
Member Since: 17 Jun 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 83% Chitty Chitty Bang Bang (1968) - Rated 11 Jul 2015
45 38% Atonement (2007) - Rated 17 Jun 2015
54 48% The Soloist (2009) - Rated 17 Jun 2015
50 44% Requiem for a Dream (2000) - Rated 17 Jun 2015
35 29% Zodiac (2007) - Rated 17 Jun 2015
40 34% The Lost Boys (1987) - Rated 17 Jun 2015
16 13% Dying Young (1991) - Rated 17 Jun 2015
23 20% Sukiyaki Western Django (2008) - Rated 17 Jun 2015
60 53% The Goonies (1985) - Rated 17 Jun 2015
74 69% Pee-wee's Big Adventure (1985) - Rated 17 Jun 2015