rentomo80

rentomo80
Movie Buff - 103 Film Ratings
Member Since: 14 Aug 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 64% Furious 7 (2015) - Rated 04 Oct 2015
86 39% The Fault in Our Stars (2014) - Rated 15 Aug 2015
85 32% Princess Mononoke (1997) - Rated 15 Aug 2015
92 85% Porco Rosso (1992) - Rated 15 Aug 2015
91 76% Nausicaä of the Valley of the Wind (1984) - Rated 15 Aug 2015
87 45% Kramer vs. Kramer (1979) - Rated 15 Aug 2015
76 9% Legally Blonde (2001) - Rated 15 Aug 2015
85 32% G.I. Jane (1997) - Rated 15 Aug 2015
91 76% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 15 Aug 2015
50 3% Love Actually (2003) - Rated 15 Aug 2015