replica

replica
Movie Buff - 175 Film Ratings
Member Since: 31 Dec 2013
Location: Antigonish, Nova Scotia, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 94% Holy Motors (2012) - Rated 12 Jan 2016
90 94% La bête lumineuse (1982) - Rated 09 Jan 2016
70 26% Is the Man Who Is Tall Happy? (2013) - Rated 07 Jan 2016
90 94% Belly (1998) - Rated 05 Jan 2016
80 58% The Crying Game (1992) - Rated 28 Dec 2015
77 43% Miami Vice (2006) - Rated 26 Dec 2015
65 14% The End of the Tour (2015) - Rated 26 Dec 2015
80 58% Bill and Ted's Excellent Adventure (1989) - Rated 26 Dec 2015
70 26% Half Baked (1998) - Rated 26 Dec 2015
85 81% They Live (1988) - Rated 25 Apr 2015