Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
reptarplayst

Flick Fan - 44 Film Ratings

Member Since: Dec 4, 2018

Location: Brazil

more Recent Ratings
Check out reptarplayst's...
55 3% The Pleasure Garden (1925) - Dec 19, 2018
73 35% Tartuffe (1925) - Dec 19, 2018
80 55% Ben-Hur: A Tale of the Christ (1925) - Dec 19, 2018
74 40% Go West (1925) - Dec 19, 2018
67 13% The Lost World (1925) - Dec 19, 2018
84 68% The Big Parade (1925) - Dec 19, 2018
84 68% Strike (1925) - Dec 19, 2018
80 55% The Phantom of the Opera (1925) - Dec 19, 2018
94 89% The Gold Rush (1925) - Dec 19, 2018
100 98% Battleship Potemkin (1925) - Dec 19, 2018