reqinald

reqinald
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 23 Oct 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

38% Strange Brew (1983) - Rated 23 Oct 2013
91% Groundhog Day (1993) - Rated 23 Oct 2013
5% The Fog (2005) - Rated 23 Oct 2013
14% Vampires (1998) - Rated 23 Oct 2013
38% They Live (1988) - Rated 23 Oct 2013
67% Big Trouble in Little China (1986) - Rated 23 Oct 2013
38% Christine (1983) - Rated 23 Oct 2013
38% Halloween II (1981) - Rated 23 Oct 2013
20% Eyes of Laura Mars (1978) - Rated 23 Oct 2013
67% Halloween (1978) - Rated 23 Oct 2013