Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
resiros

Flick Fan - 50 Film Ratings

Member Since: Oct 3, 2020

more Recent Ratings
90 72% Joker (2019) - Oct 03, 2020
95 82% 2046 (2004) - Oct 03, 2020
100 95% Tokyo Story (1953) - Oct 03, 2020
80 43% Anger Management (2003) - Oct 03, 2020
99 89% 2001: A Space Odyssey (1968) - Oct 03, 2020
88 65% Slumdog Millionaire (2008) - Oct 03, 2020
100 95% Memories of Murder (2003) - Oct 03, 2020
80 43% How to Train Your Dragon (2010) - Oct 03, 2020
80 43% Office Space (1999) - Oct 03, 2020
75 21% Nightcrawler (2014) - Oct 03, 2020