resmels

resmels
Movie Buff - 208 Film Ratings
Member Since: 26 Mar 2012
Location: Bartlesville, OK, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 92% Farscape: The Peacekeeper Wars (2004) - Rated 26 Mar 2012
20 0% Drive (2011) - Rated 26 Mar 2012
90 71% Kung Fu Panda 2 (2011) - Rated 26 Mar 2012
90 71% Megamind (2010) - Rated 26 Mar 2012
90 71% The Muppets (2011) - Rated 26 Mar 2012
85 50% Green Lantern: Emerald Knights (2011) - Rated 26 Mar 2012
75 14% Puss in Boots (2011) - Rated 26 Mar 2012
80 31% Predators (2010) - Rated 26 Mar 2012
80 31% The Lost Future (2010) - Rated 26 Mar 2012
81 41% Daybreakers (2010) - Rated 26 Mar 2012