Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
respectratio

Film Freak - 921 Film Ratings

Member Since: Nov 15, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out respectratio's...
65 5% Doctor Sleep (2019) - Feb 10, 2020
85 72% The Irishman (2019) - Feb 06, 2020
55 1% Ottoman Rising (2020) - Feb 03, 2020
20 0% The Shining (1997) - Jan 30, 2020
70 22% Uçurtmayi Vurmasinlar (1989) - Jan 30, 2020
75 36% Vincent (1982) - Jan 30, 2020
90 92% Parasyte: The Maxim (2014) - Jan 22, 2020
90 92% Berserk (1997) - Jan 22, 2020
60 2% ATM (2012) - Jan 22, 2020
90 92% South Park (1997) - Jan 21, 2020