resqarts

resqarts
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 14 Jul 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 38% 50/50 (2011) - Rated 14 Jul 2020
85 70% Missing (1982) - Rated 14 Jul 2020
80 58% Mad City (1997) - Rated 14 Jul 2020
95 94% Amen (2002) - Rated 14 Jul 2020
95 94% Le Couperet (2005) - Rated 14 Jul 2020
92 85% Capital (2012) - Rated 14 Jul 2020
90 79% Z (1969) - Rated 14 Jul 2020
80 58% Cloud Atlas (2012) - Rated 14 Jul 2020
72 44% Idiocracy (2006) - Rated 14 Jul 2020
60 32% Lord of War (2005) - Rated 14 Jul 2020