Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
retrolice

Movie Buff - 273 Film Ratings

Member Since: Jun 28, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out retrolice's...
17 73% Mystery Train (1989) - Jun 09, 2021
16 52% Down by Law (1986) - Jun 07, 2021
16 52% Taste of Cherry (1997) - May 23, 2021
18 90% The Easy Life (1962) - May 22, 2021
16 52% Confidentially Yours (1983) - Mar 14, 2021
17 73% Antoine et Colette (1962) - Mar 14, 2021
17 73% Bed & Board (1970) - Mar 11, 2021
16 52% Orpheus (1950) - Mar 11, 2021
17 73% Vivre Sa Vie (1962) - Mar 07, 2021
17 73% Winter Light (1963) - Mar 05, 2021