Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
revival420

Movie Buff - 319 Film Ratings

Member Since: Dec 29, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out revival420's...
65 56% A League of Their Own (1992) - Dec 29, 2018
65 56% The NeverEnding Story (1984) - Dec 29, 2018
65 56% Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Dec 29, 2018
65 56% Million Dollar Baby (2004) - Dec 29, 2018
65 56% Paul (2011) - Dec 29, 2018
65 56% Lethal Weapon 4 (1998) - Dec 29, 2018
65 56% Congo (1995) - Dec 29, 2018
65 56% Ocean's Twelve (2004) - Dec 29, 2018
70 90% Goodfellas (1990) - Dec 29, 2018
65 56% Caddyshack (1980) - Dec 29, 2018