Rexdart

rexdart
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 06 Feb 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

67 15% The Whole Nine Yards (2000) - Rated 06 Feb 2021
58 5% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 06 Feb 2021
77 35% Lucky Number Slevin (2006) - Rated 06 Feb 2021
90 85% Constantine (2005) - Rated 06 Feb 2021
89 75% The Ring (2002) - Rated 06 Feb 2021
98 95% Pulp Fiction (1994) - Rated 06 Feb 2021
80 50% The Sandlot (1993) - Rated 06 Feb 2021
80 50% Old School (2003) - Rated 06 Feb 2021
75 25% South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Rated 06 Feb 2021
85 65% Jaws (1975) - Rated 06 Feb 2021