reza66_pars

reza66pars
Movie Buff - 310 Film Ratings
Member Since: 09 May 2012
Location: Tehran, Tehran, Iran
Age: 36
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 96% The Elephant Man (1980) - Rated 12 May 2012
85 87% Chinatown (1974) - Rated 12 May 2012
80 79% Dumb and Dumber (1994) - Rated 12 May 2012
50 10% The Thing (1982) - Rated 12 May 2012
10 1% P.S. I Love You (2007) - Rated 12 May 2012
60 17% The Bucket List (2007) - Rated 12 May 2012
80 79% Jackie Brown (1997) - Rated 12 May 2012
68 32% Be Cool (2005) - Rated 12 May 2012
80 79% The Last of the Mohicans (1992) - Rated 12 May 2012
60 17% The Hurt Locker (2009) - Rated 12 May 2012