rezarjb

rezarjb
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 17 Jul 2018
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: cinephile

more Recent Ratings

95 75% My Darling Clementine (1946) - Rated 17 Jul 2018
95 75% Rio Bravo (1959) - Rated 17 Jul 2018
100 96% The Searchers (1956) - Rated 17 Jul 2018
90 60% Le Samouraï (1967) - Rated 17 Jul 2018
60 25% Thor: Ragnarok (2017) - Rated 17 Jul 2018
3% American Sniper (2014) - Rated 17 Jul 2018
98 89% North by Northwest (1959) - Rated 17 Jul 2018
75 42% Blue Jasmine (2013) - Rated 17 Jul 2018
55 17% Pocahontas (1995) - Rated 17 Jul 2018
10 10% Shooter (2007) - Rated 17 Jul 2018