rggjan

rggjan
Movie Buff - 218 Film Ratings
Member Since: 26 Jan 2012
Location: Switzerland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

35 7% Another Harvest Moon (2010) - Rated 31 Aug 2014
50 69% Black Mirror (2011) - Rated 09 Jul 2014
50 69% The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 09 Jul 2014
50 69% The Lego Movie (2014) - Rated 09 Jul 2014
50 69% Frozen (2013) - Rated 09 Jul 2014
45 45% Simone (2002) - Rated 02 Nov 2013
45 45% Toy Story 3 (2010) - Rated 02 Nov 2013
50 69% Jobs (2013) - Rated 02 Nov 2013
45 45% Elysium (2013) - Rated 28 Aug 2013
40 20% Being John Malkovich (1999) - Rated 28 Aug 2013