rgoncalves

rgoncalves
Movie Buff - 101 Film Ratings
Member Since: 27 Aug 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 63% The Prestige (2006) - Rated 27 Aug 2013
80 63% Inception (2010) - Rated 27 Aug 2013
85 75% Looper (2012) - Rated 27 Aug 2013
85 75% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 27 Aug 2013
85 75% 50/50 (2011) - Rated 27 Aug 2013
80 63% Warrior (2011) - Rated 27 Aug 2013
70 40% Contagion (2011) - Rated 27 Aug 2013
70 40% Horrible Bosses (2011) - Rated 27 Aug 2013
75 53% Midnight in Paris (2011) - Rated 27 Aug 2013
70 40% Hot Tub Time Machine (2010) - Rated 27 Aug 2013