rhan888

rhan888
Movie Buff - 368 Film Ratings
Member Since: 23 Jan 2018
Location: Washington DC, DC, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: S

more Recent Ratings

99 89% Parasite (2019) - Rated 01 Jan 2020
100 96% Uncut Gems (2019) - Rated 01 Jan 2020
96 77% Kids (1995) - Rated 28 Jul 2019
80 12% Avengers: Endgame (2019) - Rated 28 Apr 2019
92 55% Mulholland Drive (1999) - Rated 26 Apr 2019
86 22% The Game (1997) - Rated 26 Apr 2019
98 83% Shoplifters (2018) - Rated 14 Apr 2019
94 63% Zodiac (2007) - Rated 12 Apr 2019
94 63% Dragged Across Concrete (2019) - Rated 07 Apr 2019
95 70% Anomalisa (2015) - Rated 07 Apr 2019