Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
rhyswheatley

Movie Buff - 135 Film Ratings

Member Since: Aug 16, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out rhyswheatley's...
30 1% 101 Dalmatians (1996) - Aug 16, 2018
48 14% Ash vs. Evil Dead (2015) - Aug 16, 2018
83 77% Archer (2009) - Aug 16, 2018
85 83% Ratatouille (2007) - Aug 16, 2018
88 89% Spirited Away (2001) - Aug 16, 2018
86 85% Arrested Development (2003) - Aug 16, 2018
89 92% A Quiet Place (2018) - Aug 16, 2018
89 92% The Big Sick (2017) - Aug 16, 2018
83 77% Donnie Darko (2001) - Aug 16, 2018
84 80% Intouchables (2011) - Aug 16, 2018