rialdarriba

rialdarriba
Movie Buff - 193 Film Ratings
Member Since: 16 Dec 2014
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 30% Sex, Lies, and Videotape (1989) - Rated 01 Jan 2015
80 51% Clear and Present Danger (1994) - Rated 01 Jan 2015
70 30% The Fifth Element (1997) - Rated 01 Jan 2015
90 72% Total Recall (1990) - Rated 01 Jan 2015
80 51% The Maltese Falcon (1941) - Rated 01 Jan 2015
60 11% The Avengers (1998) - Rated 01 Jan 2015
80 51% Excalibur (1981) - Rated 01 Jan 2015
70 30% Arsenic and Old Lace (1944) - Rated 01 Jan 2015
80 51% Downfall (2004) - Rated 01 Jan 2015
80 51% Serpico (1973) - Rated 01 Jan 2015