riazor

riazor
Flick Fan - 76 Film Ratings
Member Since: 11 Jan 2021
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 51% Four Weddings and a Funeral (1994) - Rated 13 Jan 2021
80 71% Jackie Brown (1997) - Rated 13 Jan 2021
70 51% Death Proof (2007) - Rated 13 Jan 2021
70 51% Notting Hill (1999) - Rated 13 Jan 2021
70 51% The Avengers (2012) - Rated 13 Jan 2021
70 51% Collateral (2004) - Rated 13 Jan 2021
60 31% Alita: Battle Angel (2019) - Rated 13 Jan 2021
60 31% The Intern (2015) - Rated 13 Jan 2021
70 51% Chef (2014) - Rated 13 Jan 2021
70 51% Pride (2014) - Rated 13 Jan 2021