ricardoas8

ricardoas8
Movie Buff - 100 Film Ratings
Member Since: 18 Dec 2013
Location: Cosmópolis, São Paulo, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 57% Her (2013) - Rated 02 Mar 2014
89 47% The Motorcycle Diaries (2004) - Rated 22 Feb 2014
89 47% Central Station (1998) - Rated 22 Feb 2014
93 85% 12 Years a Slave (2013) - Rated 02 Feb 2014
91 66% Gravity (2013) - Rated 02 Feb 2014
93 85% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 01 Feb 2014
93 85% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 26 Jan 2014
90 57% Salvador (Puig Antich) (2006) - Rated 25 Jan 2014
92 75% American Hustle (2013) - Rated 19 Jan 2014
86 25% Watchmen (2009) - Rated 17 Jan 2014