ricewar

ricewar
Flick Fan - 60 Film Ratings
Member Since: 06 Jan 2019
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 94% Blade Runner (1982) - Rated 06 Jan 2019
89 38% The Hateful Eight (2015) - Rated 06 Jan 2019
95 64% Mad Men (2007) - Rated 06 Jan 2019
100 94% Futurama (1999) - Rated 06 Jan 2019
50 9% Dexter (2006) - Rated 06 Jan 2019
94 54% Better Call Saul (2015) - Rated 06 Jan 2019
95 64% Okja (2017) - Rated 06 Jan 2019
100 94% Planet Earth (2006) - Rated 06 Jan 2019
85 30% Searching for Sugar Man (2012) - Rated 06 Jan 2019
90 45% The Imaginarium of Doctor Parnassus (2009) - Rated 06 Jan 2019