Rich

rich
Movie Buff - 106 Film Ratings
Member Since: 04 Dec 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 50% Big (1988) - Rated 04 Dec 2006
86 44% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 04 Dec 2006
72 14% K-PAX (2001) - Rated 04 Dec 2006
92 71% The Color Purple (1985) - Rated 04 Dec 2006
94 84% The Constant Gardener (2005) - Rated 04 Dec 2006
93 78% Inside Man (2006) - Rated 04 Dec 2006
90 62% Dead Man Walking (1995) - Rated 04 Dec 2006
82 33% Meet the Parents (2000) - Rated 04 Dec 2006
97 94% Fargo (1996) - Rated 04 Dec 2006
93 78% Catch Me If You Can (2002) - Rated 04 Dec 2006